Moskitiery

Moskitiera ramowa

Przeznaczona do montażu na ramę okna z możliwością zastosowania zawiasów. Moskitiera kołnierzowa, jako rozwinięcie możliwości moskitiery ramowej, pozwala na zamontowanie jej we wnęce ramy okna i doskonale licuje się z jego zewnętrzną powierzchnią. Łatwy i bezinwazyjny sposób montażu moskitiery za pomocą haków obrotowych sprawia, że montaż lub demontaż nie wymaga użycia narzędzi. Siatka z włókna szklanego pokryta winylem zatrzymuje owady, nie ograniczając cyrkulacji powietrza, jednocześnie zapewniając prawie całkowitą przejrzystość.


Moskitiera rolowana Vertica w kasecie

Nowoczesne, rolowane moskitiery przeznaczone do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Mechanizm sprężynowy w znaczący sposób poprawia komfort obsługi. Prowadnica i listwa dolna wyposażona w szczotki zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami. Dostępna w kolorze białym oraz okleiny złoty dąb.


Moskitiery drzwiowe

Przeznaczone do zabezpieczenia otworów drzwiowych przed insektami. Skrzydła drzwiowe osadzone są w solidnych, praktycznie samonośnych aluminiowych futrynach mocowanych we wnęce drzwiowej. 

Moskitiery drzwiowe są dostępne w trzech systemach:

  • moskitiery zawiasowe pojedyncze
  • moskitiery zawiasowe podwójne – do większych powierzchni
  • moskitiery przesuwne – z możliwością zastosowania w przypadku drzwi przesuwnych.

Moskitiery plisowane

Plisse to idealny system moskitier do drzwi balkonowych. Brak dolnego profilu ewidentnie ułatwia korzystanie z tego systemu. Zplisowana siatka po zsunięciu chowa się w prowadnicy bocznej. System umożliwia zasłonięcie nawet bardzo szerokich przejść dzięki możliwości łączenia ze sobą segmentów w różnych konfiguracjach.

Copyright © 2014 ASSKO