Assko okna i drzwi

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem stolarki otworowej - okien, drzwi, bram garażowych, rolet i innych. Istniejemy na rynku od 1991 roku. Dysponujemy sporym doświadczeniem w branży budowlanej oraz montażu wszelakiej stolarki otworowej. Firma zatrudnia ekipy monterskie pod własnym szyldem, nie wynajmujemy podwykonawców przez co mamy bezpośredni nadzór nad przeprowadzanymi montażami oraz nie ma kłopotów z ewentualnym gwarancyjnym lub pogwarancyjnym serwisem dostarczonej stolarki. 

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami handlowymi którzy cechują się wieloletnim stażem w swojej branży, a towar dostarczany przez nich zapewnia najwyższej klasy jakość i bezawaryjność w trakcie użytkowania. Poniżej przedstawiamy w zarysie zakres prac jakie jesteśmy w stanie profesjonalnie zagwarantować Państwu.

  • Stolarka PCV renomowanej firmy AMBERLINE z Kołobrzegu dysponującą około 15-letnim doświadczeniem w swojej branży.
  • Stolarka aluminiowa renomowanej firmy ALUROM POLSKA IZABELA BABIJ
    z Lęborka która miejsce na rynku ma od 1987 
  • specjalizująca się w szerokim zakresie we wszelakich konstrukcjach aluminiowych.
  • Bramy segmentowe garażowe i przemysłowe firmy KRISPOL z Wrześni z doświadczeniem od 1991 roku.
  • Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne producentów takich jak: GERDA, DRE, DOOR-POL, KMT-STAL., WIKĘD, DOORS'Y, POL-SKONE
  • Rolety zewnętrzne firmy PORTOS z Kalisza działającej od początku lat 90-tych na rynku ogólnopolskim i nie tylko.
  • Galanteria okienna wewnętrzna: roletki materiałowe, żaluzje pionowe i poziome, plisse.

Powyżej wymieniliśmy ogólnie zakres Naszych prac. Zapraszamy do zapytań ofertowych celem złożenia konkretnych kalkulacji cenowych. Ceny nasze gwarantujemy na niskim poziomie oferując za nie doskonałej jakości produkty i usługi. Wierzę iż nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoli nam nawiązać współpracę z której będziecie Państwo w pełni zadowoleni. Wszystkie dostarczone przez nas produkty posiadają pełną dokumentację techniczną (certyfikaty, aprobaty techniczne i atesty PZH) oraz są dopuszczone do obrotu i sprzedaży w krajach Unii Europejskiej. Zapewniamy gwarancję producentów na dostarczoną stolarkę oraz serwis.

Copyright © 2014 ASSKO