Okna PCV

 • Alphaline

  okno pcv Alphaline

  Najnowszej generacji profil 6 komorowy należący do najwyższej klasy jakości "A". Ścianki zewnętrzne tych profili mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych wynosi minimum 5 mm. Są to kluczowe parametry dla optymalnej ochrony domowników przed chłodem i hałasem.

  Czytaj więcej...
 • Efectline

  okno pcv Efectline

  VEKA Efectline to solidna pięciokomorowa konstrukcja. Okna z profili VEKA Effectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. To idealne rozwiązanie do każdego mieszkania. Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców domu. 

  Czytaj więcej...
 • Ethos

  ethos.jpg

  Profil Ethos wyróżnia się niepowtarzalnym kształtem skrzydła półlicowanego, produkowanym przez Vekę dla AMBERLINE. Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu.

  Czytaj więcej...
 • Oval

  okno pcv Oval

  Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia profili Oval sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego.

  Czytaj więcej...
 • Perfectline

  okno pcv Perfectline

  VEKA Perfectline to najnowsza generacja profili wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające mieszkańcom jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.

  Czytaj więcej...
 • Swingline

  okno pcv Swingline

  Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia profili Swingline sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Nowe profile Swing charakteryzują się ponadto zaokrągloną linią ramy, co nadaje kształtom wykonanych z nich okien wyjątkowej estetyki.

  Czytaj więcej...
Copyright © 2014 ASSKO