Okna

 • Alphaline

  okno pcv Alphaline

  Najnowszej generacji profil 6 komorowy należący do najwyższej klasy jakości "A". Ścianki zewnętrzne tych profili mają 3 mm grubości, a szerokość komór wewnętrznych wynosi minimum 5 mm. Są to kluczowe parametry dla optymalnej ochrony domowników przed chłodem i hałasem.

  Czytaj więcej...
 • Drewniane okna zabytkowe

  drewniane okno zabytkowe

  Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom klienta przygotowaliśmy park maszynowy, który pozwala nam na podjęcie się praktycznie każdej rekonstrukcji okien zabytkowych. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

  Czytaj więcej...
 • MB-45S

  okno aluminiowe MB-45S

  Głębokość konstrukcyjna kształtowników wynosi 45 mm. Produkty produkowane na profilach MB-45S cechuje wysoka szczelność na przenikanie wody i powietrza oraz łatwy montaż.

  Czytaj więcej...
 • Efectline

  okno pcv Efectline

  VEKA Efectline to solidna pięciokomorowa konstrukcja. Okna z profili VEKA Effectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. To idealne rozwiązanie do każdego mieszkania. Skuteczne tłumienie hałasu to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców domu. 

  Czytaj więcej...
 • MB-59SE

  okno aluminiowe MB-45S

  MB-59SE jest częścią systemu okienno-drzwiowego MB-59S. Głębokość kształtowników wynosi w nim 50 mm. Zastosowane materiały i rozwiązania konstrukcyjne gwarantują uzyskanie wysokich parametrów technicznych: bardzo dobrą izolację termiczną, wysoką szczelność na przenikanie wody i powietrza a przy tym pozwalają na skrócenie czasu produkcji i montażu. 

  Czytaj więcej...
 • Okna drewniane - profil softline

  Okna drewniane - profil softline

  Jednoramowe okna i drzwi balkonowe systemu Softline doskonale nadają się do budownictwa wielo- i jednorodzinnego stanowiąc trwały, solidny a zarazem w konkurencyjnej cenie produkt. Oprócz standardowych kształtów okien jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa okno w dowolnym kształcie. 

  W naszej ofercie znajdą Państwo okna okrągłe, wykończone łukiem, półłukiem, okna trókątne trapezowe itp. Dodatkowa różnorodność związana jest z bogatą kolorystyką produkowanej przez nas stolarki okiennej oraz różnorodnymi dodatkami w postaci szprosów czy klamek antywłamaniowych.

  Czytaj więcej...
Copyright © 2014 ASSKO