Żaluzje poziome

Żaluzje ISOTRA 16 i 25 mm

Integralne połączenie skrzydła okna z żaluzją dzięki płaskiej kasecie żaluzji. Nowoczesne sterowanie za pomocą koralika, który umożliwia płynną regulację położenia piór, a zarazem ich podnoszenie i opuszczanie. Standardowo żaluzja wyposażona jest w boczne prowadzenie żyłkowe. Nowoczesne rozwiązanie, a mimo to niezwykle łatwy montaż.


Żalujzje poziome aluminiowe wykonane z piór o szerokościach 16 i 25 mm

To jeden z najbardziej funkcjonalnych i ekonomicznych systemów osłonowych. Stosowany od wielu lat wciąż cieszy się popularnością. Specjalne wieszaki umożliwiają bezinwazyjny montaż żaluzji na ramie okiennej. Dla zwiększenia funkcjonalności istnieje możliwość zastosowania prowadzenia żyłkowego i dodatkowego zaciemnienia. Możliwość wyboru osprzętu ( sznurka, drabinki i rynien ) w kolorze piórek pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.


Żaluzje poziome drewniane 25 mm

Wykonane z wysokogatunkowego drewna umożliwiają osiągnięcie niepowtarzalności wnętrza, dla osób ceniących naturalność i ekologiczne właściwości produktu. Osłona rynny górnej, belka dolna oraz pozostałe detale wykonane z drewna w kolorze zbliżonym do koloru piór. Różne rodzaje uchwytów montażowych, także bezinwazyjnych, dają możliwość montażu bez mechanicznej ingerencji w okno.

Copyright © 2014 ASSKO